facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Młodzieżowa Nagroda Burmistrza Miasta Marki

Piątek, 1 września 2023

Udostępnij

Brawa dla Ingi, brawa dla Joanny, gratulacje dla Gabrieli, Mai, Marii, Oliwii, Krzysztofa i Szymona.

Dziś wieczorem miałem zaszczyt ogłosić, kto otrzyma Młodzieżową Nagrodę Burmistrza Miasta Marki 2023.

Sześcioosobowa kapituła zdecydowała, że główny laur przypadnie Indze Zawistowskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2. Jury doceniło jej zaangażowanie w projekt pod nazwą „Matematyczna Mapa Marek z zadaniami o ekologii”. Polegał on na stworzeniu strony z mapą naszego miasta,na której znajdują się zadania matematyczno-ekologiczne. Pomysłodawcy chcieli pokazać, jak bardzo dużo jest matematyki w naszym mieście, opierając się na rzeczywistych danych i realnych sprawach mieszkańców. Inga była przewodniczącą zespołu, który pracował nad tym przedsięwzięciem.  

Jurorzy przyznali także specjalne wyróżnienie dla Joanny Dzięcioł, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego. Joanna jest osobą działającą społecznie. Bierze udział w akcjach charytatywnych, a jedną ze zbiórek organizowała sama. Propaguje zdrowy styl życia, zero waste, postawę fair play i stop hejt. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne.  

Gratuluję i dziękuję innym nominowanym: Gabrieli Kiełbowicz, Mai Drąg, Marii Khoiain, Oliwii Madej, Krzysztofowi Jeznachowi  i Szymonowi Klementowskiemu. Bądźcie aktywni, bądźcie przykładem dla innych koleżanek i kolegów!

zdjecie

msg.net.pl mcer.pl marcovia-marki.pl

www.marki.plwww.marki.pl/inwestycjewww.marki.pl/karta