facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Dla dzieci, dla dorosłych...

Piątek, 19 maja 2023

Udostępnij

...dla fanów nordic walking, biegaczy i.... kibiców

To będzie święto fanów biegania i nordic walking, to będzie wydarzenie zarówno dla dzieci  jaki i dorosłych. Mowa o dziewiątej edycji Bieg - Nocny Marek, czyli sportowej rywalizacji bliskiej memu sercu, która co roku przyciąga kilkuset zawodników. Będą oni startować w biegach dziecięcych, leśnym marszu nordic walking, biegu na 5 km oraz na głównym dystansie 10 km .

W tym roku wprowadziliśmy kilka zmian. Bijącym sercem wydarzenia będzie MCER - Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne. To tu znajdą się start i meta biegów. Zmieniliśmy i ujednociliśmy trasy biegów na 5 i 10 km. Całość będzie prowadzić drogami asfaltowymi (w poprzednich edycjach pojawiały się odcinki gruntowe), a trasa na 10 km (dwa okrążenia) uzyskała atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Zmieniła się też data biegu. Do tej pory Nocny Marek wyruszał w trasę w ostatnią sobotę czerwca. Z uwagi na sugestie uczestników (początek wyjazdów wakacyjnych!) zdecydowaliśmy się przesunąć termin wydarzenia na 17 czerwca.

Do startu został miesiąc. Ruszyły już zapisy (link do zapisów w komentarzu pod wpisem). Serdecznie zapraszam! Organizatorami wydarzenia są Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze - MSG, Markowi Biegacze, Marki na kijach. Nordic walking. i Miasto Marki. Serdecznie dziękuję samorządowi województwa mazowieckiego za wsparcie tego wydarzenia! Do zobaczenia w MCER!

zdjecie

msg.net.pl mcer.pl marcovia-marki.pl

www.marki.plwww.marki.pl/inwestycjewww.marki.pl/karta