facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Dla seniorów na Wielkanoc

Czwartek, 9 marca 2023

Udostępnij

Przyjaciele! Do dzieła! Wspólnie możemy pomóc starszym mieszkańcom naszego miasta!

Wielu z Was akcję „Święty Mikołaj mieszka w Markach” już zna, wielu z Was w niej uczestniczyło jako darczyńcy. Do kolejnego Bożego Narodzenia jeszcze szmat czasu, ale już teraz możemy wziąć udział w innym projekcie charytatywnym. Jego nazwa – Zajączek mieszka w Markach – wskazuje, że projekt jest związany z cudownym czasem Wielkanocy.

Inna jest jednak grupa, której możemy udzielić wsparcia. O ile w Boże Narodzenie sprawiamy radość przede wszystkim dzieciom z ubogich rodzin, o tyle na wiosnę – naszym seniorom, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Chcemy dla nich przygotować wielkanocne koszyki. 100 seniorów wskazanych przez OPS w Markach otrzyma taki sam zestaw, w którym znajdą się m.in. szynka, kawa/herbata, słodycze, bakalie i oczywiście zajączek. A do tego w koszyczku znajdzie się sympatyczny list przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół nr 2 z ul. Wczasowej w Markach.

Pomysłodawcy akcji – Andrzej Nadolski oraz Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – niedawno uruchomili kwestę finansową. Jej celem jest uzbieranie 10 tys. zł – tak, by każdy senior przed świętami wielkanocnymi otrzymał paczkę wartą 100 zł. Jeśli wśród Was są osoby, które chcą sprawić radość komuś nieznajomemu, komuś potrzebującemu, serdecznie zapraszam do udziału w tym projekcie. Każdemu uczestnikowi – serdecznie dziękuję!

Link do kwesty TUTAJ

zdjecie

msg.net.pl mcer.pl marcovia-marki.pl

www.marki.plwww.marki.pl/inwestycjewww.marki.pl/karta