facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Kolejny przetarg na wiaty przystankowe

Piątek, 3 lutego 2023

Udostępnij

Część wiat już stoi, bierzemy się za kolejne.

Wymieniliśmy wiaty przystankowe w ul. Legionowej i Alei Piłsudskiego w stronę Warszawy. Była to inwestycja zrealizowana z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Chcemy, by wiaty po drugiej stronie ulicy wyglądały podobnie. Zarezerwowaliśmy w budżecie pieniądze i w czwartek ogłosiliśmy przetarg na demontaż starych oraz instalację 11 nowych wiat przystankowych w kierunku Radzymina i Czarnej Strugi. Obejmie on przystanki: Szkolna 02, Szpitalna 02, Fabryczna 02, Marki – Ratusz 02, Słoneczna 02 (budowa od zera), Wspólna 02, Pustelnik 02, Hallera 02, Graniczna 02, Wenecka 02, Legionowa 02 (budowa od zera).

Zapraszamy wykonawców do udziału w postępowaniu. Wiaty będą takie same jak te, które ustawiliśmy pod koniec ubiegłego roku. Na oferty wykonawców czekamy do 15 lutego. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, wiaty staną najpóźniej w tegoroczne wakacje.

Pozostanie nam jeszcze wymiana wiat wzdłuż północnej części Alei Piłsudskiego – od ulicy Legionowej do granicy miasta z Radzyminem. Zostaną one wykonane podczas rozpoczynającego się właśnie remontu tego odcinka naszej głównej arterii.

zdjecie

msg.net.pl mcer.pl marcovia-marki.pl

www.marki.plwww.marki.pl/inwestycjewww.marki.pl/karta