facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Licytujemy!

Czwartek, 11 stycznia 2024

Udostępnij

Już za dwa tygodnie marecki finał WOŚP. Ale w pomaganie można się włączyć już teraz...

28 stycznia odbędzie się 19. w Markach i 32. w skali kraju finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . W tym roku będzie odbywać się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Wspierając Orkiestrę jak co roku przekazałem unikatowe gadżety na rzecz mareckiego Sztabu WOŚP, a dochód z ich licytacji zasili sztabowe konto.

Część z nich można już dziś licytować na platformie Allegro. Są to:

ZESTAW GALYCHANKA - https://allegro.pl/oferta/sztabmarki-32-zestaw-galychanka-15004002600

Wyjątkowy i niepowtarzalny zestaw pamiątek zespołu HC GALYCHANKA LWÓW, który swoje mecze w ramach Superligi Kobiet rozgrywał w Markach w sezonie 2022/2023 : 1) Proporczyk klubowy 2) Notes klubowy 3) Pamiątkowa, oficjalna piłka, z autografami zawodniczek HC Galychanka z rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet z sezonu 2022/2023.

ZESTAW THE CHANCE - https://allegro.pl/oferta/sztabmarki-33-zestaw-the-chance-15004015944

Zestaw: imbryk z filiżanką oraz kubek z logo Marki włącz się z podpisem zespołu The Chance. Grupa istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Do dziś dziewczyny sukcesywnie rozwijają swoją karierę. Mareckiej publiczności dały poznać się podczas koncertu na Dni Marek 2023.

ZESTAW MICHAŁ SZCZYGIEŁ - https://allegro.pl/oferta/sztabmarki-34-zestaw-michal-szczygiel-15004019653

Zestaw: imbryk z filiżanką oraz kubek z logo Marki włącz się z autografami Michała Szczygła oraz innych członków zespołu. Michał Szczygieł to czołowy przedstawiciel młodego pokolenia twórców pop, który na scenie nie ma sobie równych. Finalista programu The Voice of Poland z 2017 r. Marecka publiczność usłyszała jego przeboje podczas koncertu na Dniach Marek 2023.

28 stycznia, podczas 32 finału WOŚP na scenie MCER odbędą się dodatkowe licytacje, w trakcie których możecie stać się właścicielami takich zestawów jak:

ZESTAW KUBAŃCZYK NR 1

Do wylicytowania zestaw składający się z koszulki w rozmiarze L, w pięknym niebieskim kolorze, ze sklepu Wake’n Bake, płyta Kubańczyk „W Zeszłym roku”, voucher zniżkowy na 30% na wynajem studia lub na zakupy w sklepie Wake’n Bake, termos z logo Marki włącz się z autografem Kubańczyka, a także kilka gadżetów firmowanych przez Kubańczyka.

ZESTAW KUBAŃCZYK NR 2

Do wylicytowania kolejny zestaw od Kubańczyka składający się z: szarej koszulki XL z hologramem Wake’n bake, z białej koszulki L promującej płytę „W Zeszłym roku”, z kubka z logo Marki włącz się z autografem artysty oraz kilku drobnych gadżetów firmowanych przez Kubańczyka. Dla przypomnienia Kubańczyk to polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej. Mogliśmy posłuchać koncertu Kubańczyka w 2023 roku w sierpniu na zakończenie lata.

ZESTAW KACPER KUSZEWSKI & INNI

Licytujemy zestaw złożony z imbryka z filiżanką oraz kubka z logo Marki włącz się z autografami m.in. Kacpra Kuszewskiego. W skład zestawu wchodzą także 2 płyty CD – Polish Music for Cello and Piano (wykonawcami są Izabela Buchnowska i Jakub Tchorzewski) oraz Cello2Cello z autografami wykonawczyń Izabeli Buchnowskiej i Agnieszki Kowalczyk.

Finał zaplanowany 28 stycznia będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy członków sztabu WOŚP Marki i wolontariuszy z Ząbek, którzy przygotowali moc atrakcji dla mieszkańców Marek. Będzie coś dla duszy (m.in. koncerty) jak i dla ciała (wyśmienita Strefa Smaku – sztab zaprasza do jej współtworzenia firmy z branży gastronomicznej). Z radością zostaną też przyjęte kulinarne dary od osób, które zasilą WOŚPową kawiarenkę.

Przypominam, że pieniądze z tegorocznej zbiórki popłyną za zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. W ubiegłym roku mareckiemu sztabowi w sumie udało się zebrać ponad 317 tys. zł. Czy w tym roku padnie kolejny rekord?

Zapraszam na facebookową stronę WOŚP Marki . Tam można zobaczyć co w sztabie „piszczy”. Liczymy na Wasze wielkie serca i mamy nadzieję, że będziemy grać razem do końca świata i o jeden dzień dłużej.

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl