facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Końcowe odliczanie do świątecznego jarmarku

Sobota, 9 grudnia 2023

Udostępnij

Nastrojowa muzyka, świąteczne zapachy, barwne stoiska z prezentami świątecznymi, bajkowe dekoracje, wiele atrakcji dla całej rodziny....

Nasze Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne przy ul. Wspólnej już w niedzielę, 10 grudnia zamieni się w jarmarczne miasteczko.

W tym roku św. Mikołaj zaprosi Was do swojego miasteczka i na przejażdżkę kolejką. Na odwiedzających jarmark czekać będą najróżniejsze wyroby, w domkach wystawowych znajdziecie ciekawe prezenty, rękodzieła, ozdoby choinkowe i łakocie. Dzieci i rodziców zapraszamy na warsztaty, gdzie pod okiem animatorów będzie można przygotować własnoręcznie świąteczne prezenty, a także bożonarodzeniowe pierniki. Odważni będą mogli spróbować wycieczki wirtualnymi saniami świętego Mikołaja.

Nasz ratusz zaprosi na aromatyczną, świąteczną herbatę.

Na scenie tradycyjnie prezentować się będą mareckie szkoły i przedszkola, w repertuarze których znajdą się kolędy, pastorałki i świąteczne przeboje. Czas jarmarku umili występ seniorów z grupy "Popołudniowe Trio" , nie zabraknie też kolęd i pastorałek w wykonaniu samorządowców.

O 17.30 zaprosimy Państwa na koncert zespołu Gospel Joy

Po koncercie wspólnie ubierzemy choinkę.

W ramach Jarmarku Świątecznego będziemy też organizować zbiórkę baterii i akumulatorków. W zamian za baterie będziemy wydawać drzewka bożonarodzeniowe (świerki). Zbiórka będzie prowadzona w godz. 13:00, do wyczerpania drzewek, ale nie dłużej niż do 17:00.

Warto na własne oczy przekonać się, co takiego ma do zaoferowania tegoroczny Jarmark, tym bardziej, że niepowtarzalne wyroby z pewnością przypadną do gustu niejednemu i na próżno szukać ich w nowoczesnych centrach handlowych.

Zapraszamy na jarmark w niedzielę 10 grudnia w godz. 12.00 – 18.00. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

zdjecie

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl