facebook.com twitter.com instagram.com S strava.com youtube.com

Markowi Biegacze i KrwioBieg Warszawa...

Wtorek, 23 maja 2023

...obie te nazwy mają w sobie wyrazy "bieg", a co je jeszcze łączy? Bardzo wiele !!!

Po pierwsze, aktywny i zdrowy tryb życia, a po drugie tak ważny cel jakim była 6 Edycja Biegu Charytatywnego KRWIOBIEG Warszawa. To inicjatywa, która powstała z inspiracji cyklu biegów, jakie odbywają się w Krakowie od 2013 roku pod nazwą KRWIOBIEG Kraków i organizowane są przez Małopolski Oddział Okręgowy PCK. Bieg jest kierowany do bardzo szerokiej grupy: od dzieci, poprzez osoby zaczynające swoją przygodę z bieganiem, seniorów, miłośników Nordic Walking na biegaczach kończąc. To też promocja honorowego krwiodawstwa oraz jego rozwój, propagowanie wolontariatu i integracja środowiska honorowych dawców krwi.


W tym roku 21 maja na terenie nadwiślańskim w sąsiedztwie Polskiego Centrum Olimpijskiego w ramach wydarzenia „Aktywnie dla PCK „Idę – biegnę – wspieram!” swój hart ducha i ogromne zaangażowanie pokazali Markowi Biegacze, którzy zostali Mistrzami Krwiobiegu w sztafecie 5 x 10 km.

Ogromne gratulacje i podziękowania dla całego Klubu Sportowego Markowi Biegacze!!!

Jestem z Was dumny. Cieszę się bardzo, że Marecki Klub Markowi Biegacze tak mocno promuje Miasto Marki poprzez zdrowy styl życia jakim jest bieganie i nordic walking.

Do zobaczenia 17 czerwca na 9 edycji Bieg Nocny Marek!!!

zdjecie

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl