facebook.com twitter.com instagram.com S strava.com youtube.com

Licytacje i aukcje dla WOŚP

Środa, 25 stycznia 2023

Zapraszam do udziału w licytacjach przygotowanych przez sztab WOŚP Marki

Jeszcze tylko 4 dni do 31 finału WOŚP w Markach. Ta największa orkiestra świata zagra już 29 stycznia od godz. 12:00 w Mareckim Centrum Edukacyjno Rekreacyjnym (MCER). Gramy dla małych i dużych pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą!  

Niedzielny finał będzie zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy członków sztabu WOŚP Marki, którzy przygotowali moc atrakcji dla mieszkańców Marek.

Wspierając Orkiestrę jak co roku przekazałem unikatowe gadżety, a dochód z ich licytacji zasili sztabowe konto. Część z nich można już dziś licytować na platformie Allegro. Są to płyta Mesajah (gwiazdy ubiegłorocznego pikniku z okazji zakończenia lata w Parku Miejskim) oraz kubek i dzbanek z filiżanką z autografami artysty. Natomiast w niedzielę na scenie MCER około godz. 19:00, wylicytować będzie można piłkę z autografami zawodniczek MKS Lublin - aktualnych wicemistrzyń Polski w piłce ręcznej wraz z zestawem mareckich gadżetów sportowych, takich jak bidon, sakwa na rower oraz komin na szyję.

Już teraz zapraszam do licytacji w intrenecie wszystkich aukcji przygotowanych przez sztab WOŚP Marki i partnerów - link do licytacji TUTAJ.

Liczę na Wasze wielkie serca i mam nadzieję, że będziemy grać razem do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Mamy wspólny, szczytny cel. Pomagajmy!

zdjecie

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl