facebook.com linkedin.com twitter.com instagram.com S strava.com

Dużo ofert w kluczowym przetargu drogowym

Czwartek, 21 marca 2024

Udostępnij

Przebudowa 30 gruntówek na asfaltówki

Dziś otworzyliśmy oferty w przetargu na przebudowę dróg gruntowych na asfaltowe. Krótko mówiąc - wygląda to dobrze. Do przetargu stanęło siedem firm. Nasz kosztorys opiewał na 13,68 mln zł. Zmieścili się w nim wszyscy oferenci. Najtańsza propozycja opiewa na 12,43 mln zł. Rusza procedura sprawdzenia ofert.

Przypomnijmy, że na tę inwestycję dostaliśmy pod koniec ubiegłego roku dotację z Polskiego Ładu. Wybrany wykonawca będzie realizował prace w tym i w przyszłym roku.

 

Oto lista ulic, na których będziemy realizować prace w ramach tego postępowania:

Akacjowa, Bandurskiego (sięgacz przy nr 55), Bankowa, Bociania, Borówkowa, Butrymów (od Kościuszki do nr osiem), Gołębia, Jasińskiego (sięgacz od nr 1 do nr 19), Jastrzębia, Kamienna, Kolorowa, Kozacka, Krasińskiego (od Karłowicza do Legionów Polskich), Królowej Jadwigi, Królowej Marysieńki (od Środkowej do Makuszyńskiego), Marmurowa, Nauczycielska, Orla, Orła Białego (od Skorupki do Batalionów Chłopskich), Pocztowa, Pomarańczowa, Solskiego, Spacerowa (od rzeki do nr 182), Starzyńskiego, Tęczowa, Wilcza (od Sowińskiego do Jasińskiego), Wiśniowieckiego, Zielona (od Piłsudskiego do Borówkowej), Żurawia, Żurawinowa

Ps. Chcemy do tej listy jeszcze kilka lokalizacji dodać np. Dąbrowskiego (projekt w starostwie)

zdjecie

msg.net.pl mcer.pl marcovia-marki.pl

www.marki.plwww.marki.pl/inwestycjewww.marki.pl/karta