facebook.com twitter.com instagram.com S strava.com youtube.com

Loteria PIT - wypełnij formularz i odjedź TOYOTĄ!

Poniedziałek, 27 marca 2023

PIT dla miasta, wygrana dla Ciebie! Zapraszamy do loterii z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Co należy zrobić aby wziąć udział w naszej loterii? Wystarczy, że rozliczając się z urzędem skarbowym w swoim zeznaniu rocznym wskażesz miasto Marki jako miejsce zamieszkania i wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie www.pitdlamarek.pl! Tutaj znajdziesz też szczegółowe informacje i regulamin.

Budżet całego miasta w tym roku to prawie 228 milionów złotych. Jedną z największych pozycji w dochodach jest podatek PIT, który wynosi ponad 61 milionów złotych. Te pieniądze pochodzą od mieszkańców, którzy w zeznaniu rocznym wskazują miasto Marki jako miejsce zamieszkania.

Dziś takich mieszkańców jest ponad 37 tys. i 90 % z nich płaci podatek na rzecz Marek, za co bardzo dziękujemy. Loteria z atrakcyjnymi nagrodami jest formą podziękowania za to, że jesteście Państwo z nami i dzięki Waszym podatkom wspólnie budujemy nasze miasto.

W arkach mieszka też około 10 tys. osób, które odprowadzają podatki gdzie indziej. A to oznacza, że do wspólnej kasy mogłoby trafić dodatkowo 16 mln zł. Państwa także zapraszamy do udziału w loterii i wskazania Marek jako miejsca zamieszkania w tegorocznym zeznaniu rocznym. Szczęście często uśmiecha się do nowicjuszy! 

Akcja trwa do 16 czerwca i do tego momentu mogą Państwo wziąć udział w loterii. W czerwcu poznamy wygranych a wręczenie nagród nastąpi na koniec sierpnia br.

Powodzenia!

zdjecie
fot. 1

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl