facebook.com twitter.com instagram.com e endomondo.com youtube.com

Aktywne i wspaniałe

Sobota, 23 listopada 2019

Beata Sawoń Maria Borysewicz i Elżbieta Błońska. Co je łączy? Po pierwsze, są mieszkankami Marek. Po drugie, działają na niwie społecznej. Po trzecie, w tym tygodniu odebrały nagrody i wyróżnienia.

Podczas II Giełdy Projektów Edukacji Kulturalnej Powiatu Wołomińskiego Beata Sawoń, która jest prezesem Fundacji "Marecki Klub Kobiet z Pasją", otrzymała Grand Prix. To nagroda za realizację Konwentu Kobiet Szminka. Część płci pięknej naszego miasta dobrze zna to inspirujące wydarzenie. W przyszłym roku, w marcu, odbędzie się jego piąta edycja – tym razem w murach MCER.

Nagroda specjalna laureatów pierwszej edycji giełdy edukacji kulturalnej przypadła Marii Borysewicz. To reprezentantka środowisk seniorskich, m.in. przewodnicząca Mareckiej Rady Seniorów. Wyróżnienie przypadło Jej w podziękowaniu za autorstwo pomysłu mareckiej Senioriady. W październiku odbyła się już trzecia edycja tej imprezy.

Elżbieta Błońska jest wieloletnim pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach. W strukturach OPS pracuje już niemal ćwierć wieku i jak mało kto zna problemy, z jakimi borykają się nasi mieszkańcy. Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Elżbieta Błońska otrzymała wyróżnienie z rąk wicestarosty Roberta Szydlika.

Wszystkim Paniom serdecznie gratuluję. I proszę – działajcie dalej na rzecz naszej społeczności. I na koniec cytat z Alberta Einsteina – gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i robi to… To, Drogie Panie, o Was…

zdjecie

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl