facebook.com twitter.com instagram.com e endomondo.com youtube.com

Dziękuję!

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Dni Marek - za nami, wakacyjne atrakcje - przed nami.

Szanowni Mieszkańcy! Dziękuję Wam za tak liczne przybycie na Dni Marek. Usłyszeliśmy opinię mieszkanki innej miejscowości, która specjalnie przyjechała do Parku Briggsów: „u nas to się nic nie dzieje, a tu w Markach to potrafią”. Miłe słowa, które zachęcają do dalszych starań. A jeszcze trochę imprez w sezonie wakacyjnym będziemy mieć: bieg Nocny Marek, kino letnie, akcja „Na weekend zostaję z rodziną w Markach” i zlot foodtracków. Już teraz zapraszam - zgodnie z naszym hasłem #Markiwłączsię

Wracając do Dni Marek – składam wyrazy podziękowania wszystkim wykonawcom, którzy uświetnili uroczystości, zarówno te sobotnie jak i niedzielne. Jestem pewien, że zauważyliście, iż doceniła Was marecka publiczność. Fantastycznie zostali przyjęci zarówno wykonawcy muzyki popularnej jak i tej klasycznej.

Dziękuję też wszystkim osobom, które przyczyniły się do przygotowania naszej imprezy. Ogromny wysiłek wnieśli pracownicy urzędu miasta oraz Zakładu Usług Komunalnych. Wiele czasu w przygotowania włożyła ekipa MOK. Nie sposób nie wspomnieć o Wodociągu Mareckim, który w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny i pomógł w organizacji uroczystości. Dziękuję również wszystkim służbom, które zabezpieczały przebieg imprezy. Niech Wasz wysiłek również będzie zauważony. Fantastyczną role odegrały organizacje pozarządowe. Słowem – kawał dobrej roboty.

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl