facebook.com twitter.com instagram.com e endomondo.com youtube.com

Dziękuję za Waszą obecność

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018

Z Waszych relacji na mediach społecznościowych wynika, że mimo niepogody dobrze bawiliście się na dzisiejszym koncercie Myslovitz. Niestety, nie mogłem na nim być (powody zdrowotne), ale skorzystam z internetu, by podziękować mieszkańcom, którzy zechcieli uczestniczyć w letnich imprezach organizowanych przez miasto.

Trochę tego się uzbierało. Co czwartek zapraszaliśmy Was do kina letniego. Swoją pozycję ugruntowała akcja „Na weekend zostaję z rodziną w Markach”, również odbywająca się w Parku Briggsów. Mieliśmy też cykl imprez z budżetu obywatelskiego pod nazwą „Kulturalna Struga i Pustelnik”.

Ostatnia sierpniowa niedziela to także okazja, by podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tych imprez. Wierzcie mi - lista jest naprawdę długa. Powiem krótko - jesteście wspaniali!

Koniec wakacji nie oznacza, że miasto zapadnie w jesienny sen. Przed nami wrzesień pełen różnego rodzaju imprez. Zaczynamy już 2 września wyścigiem rowerów górskich Poland Bike Marathon oraz biegiem Mała Mila Marecka. Tydzień później spotykamy się na pikniku w parafii pod wezwaniem św. Izydora. Wrześniowy cykl tradycyjnie zamknie Spartakiada Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego ( Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze – MSG), która odbędzie się w ostatnią niedzielę miesiąca. Serdecznie zapraszam – zgodnie z hasłem #Markiwłączsię

zdjecie

www.marki.pl www.marcovia-marki.pl msg.net.pl

karta.marki.pl kolomarek.pl www.marki2020.pl