Kadencja 2014-2018

Szanowni Państwo

Kiedy przejeżdżam przez sąsiednie miasto, widzę nowy tunel, nowe przedszkole, nowy basen, nową trybunę na stadionie, nowe i remontowane drogi. To wszystko dzieje się tuż za naszym płotem. Ale niestety nie u nas. My nie mamy takiego gospodarza, jak nasz sąsiad.

A szkoda, bo Marki są miastem, w którym drzemie ogromny potencjał i możliwości. Udowodnili to sami mieszkańcy, którzy w pokojowy sposób wywalczyli przetarg na budowę obwodnicy. Pokazali wówczas, że są społeczeństwem na wskroś obywatelskim i zaprzeczyli tezie, że Marki są sypialnią Warszawy. Ten potencjał warto pielęgnować i wydobywać z niego to, co najlepsze. Dlatego zdecydowałem się kandydować na stanowisko burmistrza z Komitetu Wyborczego Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze. Stąd hasło „Tak, możemy lepiej” – wspólnie samorząd z mieszkańcami. Nie możemy przespać kolejnych czterech lat.

Zapraszam do zapoznania się z moją wizją Marek i szczegółowym programem oraz informacjami na temat mojej działalności – zarówno w Radzie Miasta jak i na płaszczyźnie społecznej. (program wyborczy)

Z wyrazami szacunku

Jacek Orych

Jacek Orych

Do góry