facebook.com twitter.com instagram.com e endomondo.com youtube.com

Szanowni Państwo,

Jednym z symboli naszego miasta jest lokomotywa. Cztery lata temu obiecałem, że pchniemy ją na nowe tory i rozpędzimy. I tak się stało. Rozpoczęliśmy rozbudowę zaniedbanej bazy oświatowej, projektujemy i budujemy główne ciągi komunikacyjne oraz drogi lokalne, rewitalizujemy zabytkowe kamienice. Wiele się dzieje także w sferze społecznej, sportowej, rekreacyjnej i kulturalnej.

Lokomotywa znalazła się na właściwym torze, ale nie może zwalniać tempa. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Marki błyskawicznie się rozwijają, a potężnym impulsem stało się oddanie obwodnicy. Przed nami wiele wyzwań - wspólnie możemy im sprostać.

Zapraszam do zapoznania się z naszą wizją Marek, programem oraz informacjami na temat mojej działalności – samorządowej i społecznej.

Sylwetki kandydatów na Radnych Miasta Marki z mojej drużyny znajdą Państwo na stronie www.RadniMarek.pl. Gorąco zachęcam do przeczytania informacji na temat ich dotychczasowej działalności -  jestem przekonany, że są to osoby, które udowodniły, że potrafią konkretnie i aktywnie działać dla rzecz naszego miasta.

Pozdrawiam serdecznie
podpis

Aktualności

123......10

baner

www.radnimarek.pl www.marki.pl msg.net.pl

www.obwodnicamarek.pl karta.marki.pl

www.marki2020.pl